Ten blog powstał po to, by zainspirować ludzi ciekawymi zajęciami, formami spędzania wolnego czasu. Chcemy pokazać, że warto zaangażować się w jakąś pasję i czerpać z życia więc niż dotychczas. Miłego czytania :)
środa, 13 listopada 2013
Jazda na rowerze
z www.w-spodnicy.pl fot.Roma Koshel
Każdy z nas kiedyś jeździł na rowerze... Proponuję, by spróbować czegoś bardziej ekstremalnego i wyzwolić swoją energię:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz