Ten blog powstał po to, by zainspirować ludzi ciekawymi zajęciami, formami spędzania wolnego czasu. Chcemy pokazać, że warto zaangażować się w jakąś pasję i czerpać z życia więc niż dotychczas. Miłego czytania :)
wtorek, 19 listopada 2013
Rysowanie
Niewiele mogę na ten temat napisać poza tym, ze to miła forma spędzania i mniej i bardziej wolnego czasu, a przygoda ze szkołą plastyczną zobowiązuje. Szkice, bazgroły, projekty, wizje artystyczne i sporadycznie coś ciekawego się urodzi.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz