wtorek, 19 listopada 2013

Rysowanie



Niewiele mogę na ten temat napisać poza tym, ze to miła forma spędzania i mniej i bardziej wolnego czasu, a przygoda ze szkołą plastyczną zobowiązuje. Szkice, bazgroły, projekty, wizje artystyczne i sporadycznie coś ciekawego się urodzi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz