Dla mnie, bezdyskusyjnymi królami brytyjskiego metalu są członkowie zespołu "Iron Maiden". Panowie, choć już wiekowi tworzą doskonałe kawałki. Warto jak najszybciej "zarazić" się ich muzyką, gdyż prócz doznań artystycznych, przekazują też wartości moralne i złote myśli. Warto przesłuchać ich utworu "Wasted Years" :)
grafika pochodzi ze strony: http://heavymag.com.au/tag/iron-maiden/
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz